Priklausomai nuo skalbyklų keliamų tikslų komplektuojama ir skalbyklų įranga. Jeigu, pavyzdžiui, reikia pastoviai skalbti vienodos spalvos ar tipo skalbinius, tai yra lengviausia atlikti su kuo didesnės talpos skalbimo įranga (kurios talpa gali būti iki 45 kg). Tokiu atveju skalbyklai nėra reikalo pirkti mažas skalbimo ar džiovinimo mašinas. Jeigu kalbama apie būtinybę skalbti įvairių spalvų skalbinius, kurių audinių charakteristikos taip pat skiriasi (medvilnė, šilkas, vilna ir t.t.), tada logiška turėti daugiau mažesnių skalbimo ir džiovinimo mašinų.

Kadangi mūsų pagrindinis dėmesys yra skiriamas savitarnos skalbykloms, kalbėsime apie labiausiai joms tinkačią skalbyklų įrangą. Tam, kad suprasti, kokia yra tinkamiausia įranga savitarnos skalbykloms, aptarsime priežastis, dėl kurių potencialūs klientai ateis į tokias skalbyklas.

Pirma priežastis. Kadangi buitinėse skalbimo mašinose dėl jų ribotos talpos neįmanoma išskalbti didelių daiktų, savitarnos skalbykla galėtų pasiūlyti didesnės talpos skalbimo ir džiovinimo mašinas. Galimos didesnių skalbimo mašinų talpos būtų 14 kg, 18kg ar 27 kg, o džiovinimo mašinų – 14 kg, 16 kg, 23 kg, 25 kg ir 34 kg. 

Antra priežastis. Niekas nenori skirti daug laiko buitinių reikalų tvarkymui, ir skalbimas nėra išimtis. Jeigu skalbti namuose tenka 4-5 kartus per savaitę, kodėl neišskalbus visų tų skalbinių vienu kartu? Savitarnos skalbykloje turėtų būti sumontuota daugiau įrangos, negu namuose, ir tai turėtų būt profesionali skalbimo ir džiovinimo įranga. Tokiu atveju vienu metu būtų galima išskalbti daug skalbinių, o skalbimo bei džiovinimo ciklai truktų žymiai trumpiau, negu naudojant buitinę techniką.

Trečia priežastis. Skalbinių džiovinimas namuose, ypač žiemos laokotarpiu, yra didelė problema. Jeigu savitarnos skalbykloje yra sumontuotos didelės talpos džiovinimo mašinos, džiovinimas trunka labai trumpai (15-25 min.) Todėl savitarnos skalbyklos turėtų turėti didelės talpos džiovinimo mašinų.

Dėl aukščiau išdėstytų priežasčių tampa aišku, į kokią skalbyklos įrangą turėtų orientuotis investuotojai, planuojantys įsigyti savitarnos skalbyklų įrangą. Todėl šioje rubrikoje pateikiamas platus parduodamos skalbyklų įrangos (profesionalių skalbimo mašinų bei džiovinimo mašinų) spektras, tinkantis savitarnos skalbykloms. Jis apima mažas skalbimo mašinas (10 kg talpos), mažas džiovinimo mašinas (8 kg talpos) ir pastarųjų kombinacijas dvigubose skalbyklėse-džiovyklėse, skalbimo-gręžimo mašinas (nuo 14 kg talpos), skalbimo-gręžimo mašinas su pakaba (skirtas skalbyklos patalpoms, kurios yra  virš kitų patalpų), džiovinimo būgnus (nuo 11 kg talpos), dvigubus džiovinimo būgnus (nuo 14 kg talpos) ir kt.

Aišku, kad kiekvienu konkrečiu atveju gali atsirasti porekis ieškoti specifinių skalbimo bei džiovinimo įrangos sprendimų (kai yra riboti energijos galingumai, nėra reikalingo skersmens ventiliacijos kanalų ir pan.), bet išvystyta skalbyklų įrangos pramonė užtikrina, kad kiekvienai specifinei situacijai įranga skalbykloms bus surasta. 

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.