Didelės skalbimo mašinos

Kadangi pagrindinį dėmesį čia skiriame „Speed Queen“ savitarnos skalbykloms, visų pirma aptarsime, kodėl jose svarbu turėti dideles skalbimo mašinas.

Savitarnos skalbyklų klientai skalbiasi ne namuose todėl, kad namuose nėra tokių skalbinių tvarkymo galimybių, kaip savitarnos skalbykloje. Vienas svarbiausių skirtumų yra tai, kad namuose buitine skalbimo mašina neįmanoma išskalbti didelių daiktų – dvigulių antklodžių, didelių pledų, čiužinių užvalkalų, didelių pagalvių ir pan. Pastarieji daiktai arba buvo skalbiami labai retai, arba buvo atiduodami į chemines valyklas. Didelės skalbimo mašinos (pradedant 14 kg talpa ir baigiant 27 kg talpa), kurios naudojamos savitarnos skalbyklose, lengvai išsprendžia didelių daiktų skalbimo klausimus. Be to, didelių daiktų tvarkymas savitarnos skalbykloje yra žymiai pigesnis, negu jų tvarkymas cheminėje valykloje. Todėl didelių skalbimo mašinų buvimas savitarnos skalbyklose didina pastarųjų patrauklumą klientams ir tuo pačiu – naudą investuotojams.

Aišku, didelės skalbimo mašinos dėl savo didelių gabaritų (išmatavimų) kelia papildomus reikalavimus skalbyklų patalpoms ir energijos galingumams, bet tai yra išsprendžiama problema.

Pramoninės skalbimo mašinos

„Speed Queen“ savitarnos skalbyklose naudojamų didelių skalbimo mašinų talpa siekia 27 kg, bet Alliance Laundry Systems prekinio ženklo „Speed Queen“ gaminamų profesionalių didelių skalbimo mašinų talpa siekia 45 kg. Todėl šios mašinos gali būti plačiai naudojamos skalbyklų pramonei, įskaitant stacionarias skalbyklas ar viešbučių skalbyklas.

Didelės skalbimo mašinos naudojamos ne tik didelių daiktų skalbimui, bet ir didelio kiekio skalbinių skalbimui. Skalbiant didelius skalbinių kiekius tinkamiausia skalbti vienodo tipo skalbinius, pavyzdžiui, patalynę. Kita vertus, skalbiant neaukštoje temperatūroje, vienu metu galima skalbti ir įvairių spalvų skalbinius, pavyzdžiui, didelius drabužių kiekius.

Renkantis įrangą skalbykloms svarbus komplektuojamos įrangos balansas, t.y. įvairių talpų skalbimo mašinos, kurios leistų skalbyklų klientams lanksčiai paskirstyti skalbinius į skalbimo mašinas, kad galima būtų skalbti didelius daiktus, įvairių spalvų skalbinius bei pagal poreikį naudoti įvairią skalbimo temperatūrą.

 

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis čia