Didelės džiovinimo mašinos, būgnai

Jie yra nesudėtingi. Jie yra bekompromisiniai. Jie yra neprilygstami. Mėgaukitės tvirta konstrukcija, kuri užtikrins patikimą darbą ilgus metus. Speed Queen džiovinimo būgno korpusas užtikrina idealų šildymo, oro srauto ir būgno apsukų balansą. Degikliai įsijungia akimirksniu, greitai ir tolygiai užtikrindami reikiamą temperatūrą. Šiluma sklinda efektyviai, trumpindama džiovinimo laiką ir taupydama energiją. Šie džiovinimo būgnai suprojektuoti taip, kad turėtų kuo mažiau judančių dalių, kas sumažintų aptarnavimo problemas ir nusidėvėjimą. Aptarnavimą dar labiau palengvina didelis lengvai valomas susidarančių pūkų skyrius, o labai patvarūs durelių vyriai atlaiko intensyvią įrangos ekploataciją.

Speed Queen, siekdama geriau patenkinti vartotojų poreikį, dabar siūlo dvi džiovinimo būgnų linijas: viena jų yra ECO-Linija, apimanti SU025, SU030, SU035, SU055 ir SU075 modelius, kita – klasikinė linija apimanti SU025, SU030, SU035, SU050, SU055 ir SU075. ECO-Linijos modeliai yra mažesnio galingumo ir atitinkamai naudoja mažiau energijos už klasikinės linijos modelius. ECO-Linija yra skirta galutiniams vartotojams, kurie siekia mažiausių sąnaudų savo šakoje.

Savybės:

  • Aukštos kokybės šildytuvas sąlygoja efektyvų energijos panaudojimą, mažina džiovinimo laiką ir užtikrina patogesdnę darbo aplinką.
  • Patentuotos ovalinės cilndro kiaurymės padeda išvengti džiovinimo būgno valymo lakštų gadinimo, sukeliamo įvairių daiktų, kuriuos klientai palieka džiovinamų drabužių kišenėse.
  • Cilindras su reversu apsaugo didelius skalbinius (pvz., paklodes, antklodes) nuo painiojimosi ir užtikrina tolygų džiovinimą bei lengvą skalbinių išėmimą džiovinimo pabaigoje.
  • Didelis lengvai valomas susidarančių pūkų skyrius
  • 25 kg talpos modelis telpa pro 914,4 mm pločio duris ir yra 254 mm trumpesnis už 23 kg talpos modelį; tai suteikia vieno modelio pakeitimo kitu alternatyvą, kuri ypač savrbi skalbykloms, turinčioms ribotą plotą.
  • Galimos 11 kg, 14 kg , 16 kg , 23 kg, 25 kg ir 34 kg džiovinimo būgnų talpos.

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.