Naudota skalbyklų įranga

Nors visi įvairios įrangos naudotojai pirmenybę teikia naujai technikai, naudota įranga priklausomai nuo aplinkybių gali būti efektyvesnis sprendimas kainos ir vertės prasme.

Skalbyklų įranga taip pat nėra išimtis. Gali būti svarių argumentų nepirkti naujos įrangos, o remtis naudota skalbyklų įranga. Pavyzdžiui, jeigu norima suprasti, kiek aktualios yra skalbimo paslaugos kažkurioje teritorijoje, galima pabandyti teikti tokias paslaugas su naudota skalbyklų įranga, o po kurio laiko spręsti, ar pirkti naują įrangą ar ne. Panaši situacija gali būti ir tada, kai palyginti nauja įranga sugenda arba staiga padidėja skalbyklos paslaugų paklausa. Sugedusi įranga bus pataisyta, bet jos taisymo laikotarpiu naudota įranga gali būti pigiu problemos sprendimu, vykdant savo įsipareigojimus. Staiga padidėjus paklausai, nebūtina iš karto pirkti brangią naują techniką, kai galima padidėjusią paklausą patenkinti ir su gerai veikiančia naudota skalbyklų įranga.

Naudota skalbyklų įranga gali būti sėkmingai panaudota kempingų, kaimo sodybų ir pan. skalbykloms, kadangi šiais atvejais svarbiausia yra įrangos funkcionalumas, o ne jos išvaizda. Teisingai prižiūrima kokybiška skalbyklų įranga gali tarnauti ilgus metus. Tiesa, per tuos metus tenka pakeisti vieną ar kitą mašinos komponentą, bet įranga ir toliau patikimai tarnauja.

Mes siūlome naudotą, bet gerai veikiančią skalbyklų įrangą, kuri veikia savitarnos skalbyklose. Kadangi rinkoje atsiranda nauji galingesni skalbyklų įrangos modeliai, senesnė technika savitarnos skalbyklose yra keičiama, bet ne dėl to, kad ji netinkama naudojimui, o dėl talpos ar greičio ribotumo. Aukščiau minėtais atvejais, talpa ir greitis nėra labai svarbūs, todėl veikianti dėvėta įranga gali sėkmingai dirbti pagal paskirtį.

Mūsų siūlomos naudotos skalbyklų įrangos gamintoja yra 100-metę skalbyklų įrangos gamybos patirtį turinti JAV kompanija Alliance Laundry Systems (ALS). Ji valdo 5 prekės ženklų įrangą, iš kurių savitarnos skalbyklose plačiausiai naudojamos „Speed Queen“ prekės ženklo skalbimo mašinos ir džiovinimo mašinos. Tai profesionalios mašinos, kurių tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis už analogiškų buitinių mašinų. Palyginimui, profesionali įranga gali sėkmingai dirbti 10 ir daugiau metų, o buitinė skalbimo technika pradeda gesti po 2-3 naudojimo metų.

Skalbyklos įranga apsprendžia teikiamų paslaugų galimybes. Todėl šalia skalbimo ir džiovinimo mašinų esantis lyginimo volas praplečia paslaugas patalynės ar staltiesių lyginimo paslauga. Gerai prižiūrėtas dėvėtas lyginimo volas gali būti labai naudingas kaimo sodybų ar mažų viešbučių reikmėms.

Dar viena reali naudotos skalbyklų įrangos vartotojų grupė – grožio salonai, masažo salonai ir panašias paslaugas teikiančios įmonės. Joms dažniausiai reikia skalbti ir džiovinti rankšluosčius, kilimėlius, chalatus ir pan. Kadangi tokių įmonių atvejais pramoninės skalbimo ir džiovinimo mašinos naudojamos vidinėms reikmėms, svarbiausias kriterijus įrangai – funkcionalumas ir patikimumas. Mūsų siūlomos skalbimo mašinos ir džiovinimo mašinos atitinka šiuos kriterijus, todėl jų įsigijimas pramonei, paslaugų įmonėms yra visapusiškai naudingas.

Nors fiziškai parduodama įranga skalbykloms yra Vilniuje, įrangos pirkėjai gali būti ir iš kitų Lietuvos vietų. Jeigu skalbimo įrangą perka kitų miestų pirkėjai, tariamės dėl įrangos pristatymo sąlygų ir transportavimo išlaidų padengimo. Susisiekite: http://www.speedqueeniranga.lt/kontaktai.