Mažos skalbimo mašinos

Naujos kartos mažas Alliance Laundry Systems (ALS) kompanijos skalbimo mašinas (serija NF3J)  mažomis galima pavadinti tik sąlyginai, nes jos yra didesnės už savo pirmtakes. Ankstesnių mažų ALS skalbimo mašinų talpa buvo 8 kg, o naujų - 10 kg. Skirtingai nuo buitinių skalbimo mašinų, ALS gaminamos mažos skalbimo mašinos yra profesionalios ir skirtos skalbyklų pramonei. Todėl jų dalys pagamintos žymiai ilgesniam eksploatacijos laikotarpiui ir yra patvaresnės. Mažos skalbimo mašinos plačiai naudojamos „Speed Queen“ savitarnos skalbyklose, tačiau jų panaudojimas neapsiriboja tik savitarnos skalbyklomis – jos labai gerai tinka ir kitoms skalbykloms: mažos skalbimo mašinos intensyviai naudojamos ir stacionariose skalbyklose, o taip pat jos pukiai pasiteisina skalbimui viešbučiuose, vaikų darželiuose, bendrabučiuose ir pan.

 

Naujos kartos mažos skalbimo mašinos yra labai ekonomiškos ir kartu skalbimas jomis yra labai kokybiškas, kadangi toks rezultatas yra ilgos ALS gamintojų patirties, projektuotojų inovacijų ir ilgamečio kruopštaus darbo sintezė.

Mažos skalbimo mašinos patogios tuo, kad skalbiamus didelius įvairių spalvų drabužių kiekius galima paskirstyti į kelias mašinas arba, esant reikalui, skalbti skirtingose temperatūrose.

Dar vienas mažų skalbimo mašinų privalumas yra gana maži jų gabaritai, kas suteikia jų pirkėjams galimybę jas lanksčiai komponuoti įvairių formų patalpose (didelių gabaritų skalbimo mašinoms reikia taisyklingesnės formos patalpų).

Kalbant apie mažas skalbimo mašinas, reikia paminėti ir dvigubas skalbimo-džiovinimo mašinas, kurios papildo naudojamą skalbykloms įrangą kitu aspektu. Tai mašinos, sujungiančios aukščiau aprašytas 10 kg skalbimo mašinas ir 8 kg džiovinimo mašinas: džiovinimo mašina yra virš skalbimo mašinos, o valdymo blokas yra tarp jų. Dvigubos skalbimo-džiovinimo mašinos yra tikrai mažų išmatavimų, lyginant su dviem atskirom skalbimo ir džiovinimo mašinom, kadangi dvigubos mašinos užimamas plotas yra toks pat, kaip vienos skalbimo mašinos užimamas plotas. Dar vienas dvigubų skalbimo-džiovinimo mašinų  privalumas – skalbinių perkėlimo palengvinimas. Kadangi paprastai skalbyklose skalbimo mašinos statomos viena šalia kitos, rūbų, patalynės ir kitų skalbinių džiovinimui pastarieji turi būti pernešami/pervežami į džiovinimo mašinas. Tuo tarpu dvigubos skalbimo-džiovinimo mašinos žymiai palengvina minėtų skalbinių perkėlimo iš skalbimo mašinos į džiovinimo mašiną procedūrą.

Apibendrinant aukščiau išdėstytą informaciją, matome, kad įranga skalbykloms (neišskiriant savitarnos skalbyklų) turi būti formuojama ir iš mažų skalbimo mašinų, turinčių visą eilę jų panaudojimo privalumų.

 

10 kg talpos skalbimo mašinų pagrindinės charakteristikos:

Matmenys: aukštis – 1126 mm, plotis 683 mm, gylis – 704 mm; 

Cilindro tūris: 96,8 l;

Cilindro medžiaga: nerūdijantis plienas;

Gręžimo greitis – 1200 aps./min. Tai užtikrina maksimalų drėgmės šalinimą, kas sutrumpina skalbinių džiovinimo laiką ;

Durelių tipas: permatomos;

Valdymas: Quantum Gold.

Kiti parametrai:

Mokėjimas: monetomis, elektroninėmis kortelėmis, per centrinio mokėjimo įrenginį;

Spalva: balta arba plieno;

Vandens išpylimas: siurbliu arba natūraliu nutekėjimu;

Vandens sąnaudos vienam skalbimo ciklui 44 litrai;

Naudojamas elektros galingumas: 4,8 kW;

Skalbimo režimai: 6 programos, skirtos įvairiems (medvilnei, vilnai, sintetikai) įvairių spalvų audiniams; temperatūros skalė nuo 30◦ iki  90◦).

Dvigubų skalbimo-džiovinimo mašinų charakteristikos

Matmenys: aukštis – 1986 mm, plotis 683 mm, storis – 704 mm 

Kitos tokios dvigubos mašinos charakteristikos atitinka aukščiau pateiktas  skalbimo ir džiovinimo mašinų charakteristikas, įskaitant visas galimas parametrų kombinacijas. Reikia pažymėti, kad džiovinimo mašina čia yra su permatomom durelėm.

 

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.