„LEVINSONAS IR PARTNERIAI“


UAB „Levinsonas ir partneriai“ nuo 2014 m. yra oficialus didžiausios pasaulyje skalbyklų įrangos gamintojos JAV kompanijos Alliance Laundry Systems (ALS) distributorius/atstovas Baltijos šalims ir Baltarusijai. 

Kas yra ALS? Kompanija Alliance Laundry Systems įkurta 1908 metais. Jos būstinė yra Ripone, JAV Viskonsino valstijoje. Jai priklauso penki prekių ženklai, vienas iš kurių yra Speed Queen. Nors pastarojo prekės ženklo įranga plačiai naudojama ir stacionariose skalbyklose, Speed Queen skalbimo ir džiovinimo mašinos ypač gerai užsirekomendavo savitarnos skalbyklose JAV, o taip pat įvairiose pasaulio šalyse. Vien JAV Speed Queen skalbyklų įranga sumontuota daugiau kaip 50 tūkst. savitarnos skalbyklų.

Kadangi Speed Queen įranga per savo daugiau, nei 100 metų buvimo rinkoje laikotarpį puikiai pasiteisino praktikoje dėl savo patikimumo ir yra plačiai naudojama, ALS sukūrė ir įgyvendina pirmojo pasaulyje tarptautinio savitarnos skalbyklų tinklo „Speed Queen“ koncepciją (plačiau apie tai – rubrikoje „Speed Queen Lietuvoje“).  Šios koncepcijos propagavimui Europoje ALS atskirose šalyse identifikavo „Speed Queen“ įrangos distributorius, kurių pagrindinė užduotis yra minėto tinklo plėtra atitinkamose šalyse. 

Oficialus „Speed Queen“ atstovas, distributorius Lietuvoje

Taigi, UAB „Levinsonas ir partneriai“ tapo oficialiu ALS atstovu ir kartu „Speed Queen“ distributoriumi ir skalbyklų tinklo vystytoju Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Tinklo vystymas apima potencialių investuotojų informavimą apie „Speed Queen“ savitarnos skalbyklų privalumus, įrangos pasiūlą bei visokeriopą pagalbą, įrengiant tinklo savitarnos skalbyklas.

Įgyvendindama „Speed Queen“ savitarnos skalbyklų tinklo vystymo tikslus bendrovė „Levinsonas ir partneriai“ siūlo platų susijusių paslaugų spektrą:

UAB „Levinsonas ir partneriai“ kartu su aukščiau minėta „Speed Queen“ komanda padeda suinteresuotiems investuotojams optimaliai parinkti įrangą turimoms patalpoms, brėžiniuose išdėstyti įrangą patalpoje, o suderinus planą su investuotoju – pateikia planuojamos skalbyklos interjero vizualizaciją.

Siekiame aukštos klientų aptarnavimo kokybės. Todėl mums labai svarbu laiku suteikti klientams reikiamą informaciją, laikytis sutartų darbų vykdymo terminų bei atlikti darbus/suteikti paslaugas greitai ir kokybiškai. 

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.