Šioje rubrikoje pateiktos jau veikiančių įvairiose Europojs šalyse „Speed Queen” savitarnos skalbyklų įrengimo pavyzdžiai. 

Kadangi tinklo skalbyklų įrengimą prižiūri specialiai tam tikslui suformuota “Speed Queen” vadybininkų komanda, bendras skalbyklų vaizdas yra labai panašus. Aišku, konkretūs savitarnos skalbyklų interjero sprendimai priklauso nuo turimų patalpų ploto ir formos, bet pagrindiniai dizaino elementai matomi visose skalbyklose.

Pateiktuose skalbyklų interjero pavyzdžiuose galima matyti, kaip akcentuojamas „Speed Queen” prekės ženklas. Jis  pateikiamas, pavyzdžiui, ant skiriamosios juostos ant sienos, jis ypatingai išskirtas skalbyklos interjerą puošiančioje šviesdėžėje, jis užrašytas matomoje skalbyklos vietoje didelėmis raidėmis kartu su šūkiu „World No 1 in Commercial Laundry“. 

Be to, „Speed Queen“ nustato reikalavimus interjero apšvietimui (pvz., kokių matmenų ir formos turi būti naudojami šviestuvai), grindų dangai, lubų spalvai, interjere naudojamoms spalvoms, baldų konstrukcijai (kėdėms ir skalbinių pakavimo stalams) ir kt.

Kaip matyti iš interjero pavyzdžių, skalbimo ir džiovinimo mašinos skalbykloje turi būti pažymėtos raudonais lipdukais su numeriais, o mašinų talpa ir paslaugų kaina turi taip pat būti nurodyti klijuojamuose ant mašinų atskiruose lipdukuose  UAB „Levinsonas ir partneriai“ kartu su aukščiau minėta „Speed Queen“ komanda padeda suinteresuotiems investuotojams optimaliai parinkti įrangą turimoms patalpoms, brėžiniuose išdėstyti įrangą patalpoje (žiūrėti įrengimų išdėstymo pavyzdį), o suderinus planą su investuotoju – pateikia planuojamos skalbyklos interjero  vizualizaciją (žiūrėti pateiktą vizualizacijos pavyzdį) ir galiausiai prižiūri skalbyklos įrengimą.

Jeigu investuotojai patys nenori ar negali įsirengti savitarnos skalbyklų, jiems gali būti pasiūlyta skalbyklų įrengimo paslauga, kurią bendradarbiaudama su „Speed Queen“ komanda teikia UAB „Levinsonas ir partneriai“.

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.