„SPEED QUEEN“ LIETUVOJE

„Speed Queen“ kaip skalbyklų įrangos gamintojo produktai Lietuvoje pasirodė daugiau, nei prieš 10 metų. Todėl skalbimo srityje dirbantiems profesionalams jie buvo gerai žinomi. Pagrindinai „Speed Queen“ įranga skalbykloms buvo naudojama stacionariose skalbyklose, viešbučiuose ir pan. Dėl šios priežasties „Speed Queen“ prekinis ženklas Lietuvoje beveik nebuvo žinomas buitiniams vartotojams. „Speed Queen“ vardas yra žinomas tiems, kurių veikloje yra reikalingos savitarnos ar pramoninės skalbimo mašinos.

Alliance Laundry Systems dėka sukūrusi pirmojo tarptautinio „Speed Queen“ savitarnos skalbyklų tinklo koncepciją ir pradėjus ją įgyvendinti, „Speed Queen“ prekinio ženklo žinomumas šalyje auga, kadangi vis daugiau vartotojų pradėjo naudotis savitarnos skalbyklų paslaugomis. Alliance Laundry Systems, pasitekus investuotojus, planuoja atidaryti Europoje apie 1500 „Speed Queen“: savitarnos skalbyklų.

Lietuvoje, Vilniuje, jau veikia septynios „Speed Queen“ tinklo savitarnos skalbyklos (angl. -„Speed Queen“ store arba „Speed Queen“ laundry):

 • Pilaitėje, V.Pociūno g. 8 (PC “Vilnius Outlet””)
 • Fabijoniškėse, Ateities g. 91 (PC “Mandarinas”)
 • Vilkpėdėje, Savanorių pr. 176 (PC “Norfa bazė”)
 • Centre/Šnipiškėse, Upės g. 9 (PC “CUP”)
 • Žirmūnuose, Verkių g. 31C (PC “Outlet Park”)
 • Baltupiuose/Verkiuose, Kalvarijų g. 206
 • Didžiojoje Riešėje, Molėtų g. 13 (PC “Link Molėtų”)

Tolesnė tokių skalbyklų plėtra šalyje priklausys nuo paslaugų paklausos ir investuotojų aktyvumo.

Pagrindiniai “Speed Queen” savitarnos skalbyklų privalumai:

 • Jose montuojama tik profesionali skalbyklų įranga: jau įrengtose skalbyklose sumontuotos skalbimo mašinos iki 18 kg talpos, džiovinimo mašinos - iki 25 kg talpos.
 • Galimybė skalbti ir džiovinti didelių gabaritų skalbinius (pvz., dvigulių čiužinių užvalkalus);
 • Greitis: savaitės skalbiniai – per 1 val. (pasinaudojus vienu metu keliomis mašinomis)
 • Lankstus atsiskaitymas: grynais, kortele, telefonu;
 • Paprasta naudotis: įdėjot skalbinius, sumokėjote, paleidote mašiną (skalbimo priemonės įpilamos automatiškai).

Tarptautinio savitarnos skalbyklų tinklo koncepcija numato aktyvų investuotojų dalyvavimą „Speed Queen“ tinklo plėtroje. Investuotojams keliami tik du reikalavimai: įsigyti „Speed Queen“ įrangą ir įrengti savitarnos skalbyklą pagal kompanijos nustatytus dizaino reikalavimus. Jokių kitų įsipareigojimų, kurie būdingi franšizės tipo investicijoms, investuotojai „Speed Queen“ neturi. Taigi, investuotojai gali tapti „Speed Queen“ skalbyklų savininkais, nesidalindami pelno su „Speed Queen“.

Kur galima įsigyti „Speed Queen“ skalbimo ir džiovinimo mašinas bei kitą susijusią skalbyklų įrangą? Tokia įranga lengvai prieinama investuotojams Lietuvoje per UAB „Levinsonas ir partneriai“ (toliau - „LiP“), kuri yra oficialus „Speed Queen“ įrangos distributorius Baltijos šalims ir Baltarusijai. 

LiP yra ne tik „Speed Queen“ įrangos tiekėjas, bet gali patarti, kaip įrengti savitarnos skalbyklą bei organizuoti jos veiklą. LiP konsultacijos apima skalbyklų vietos parinkimo bei įrangos komplektavimo ir išdėstymo patalpoje klausimus (įskaitant vizualizaciją), techninius skalbyklų įrengimo klausimus, skalbyklų dizaino ir kitus susijusius klausimus.Tai yra dar vienas privalumas šalies investuotojams, spendžiant skalbyklų atidarymo klausimus.

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.