Priklausomai nuo skalbyklų keliamų tikslų komplektuojama ir skalbyklų įranga. Jeigu, pavyzdžiui, reikia pastoviai skalbti vienodos spalvos ar tipo skalbinius, tai yra lengviausia atlikti su kuo didesnės talpos skalbimo įranga (kurios talpa gali būti iki 45 kg). Tokiu atveju skalbyklai nėra reikalo pirkti mažas skalbimo ar džiovinimo mašinas. Jeigu kalbama apie būtinybę skalbti įvairių spalvų skalbinius, kurių audinių charakteristikos taip pat skiriasi (medvilnė, šilkas, vilna ir t.t.), tada logiška turėti daugiau mažesnių skalbimo ir džiovinimo mašinų.

Kadangi mūsų pagrindinis dėmesys yra skiriamas savitarnos skalbykloms, kalbėsime apie labiausiai joms tinkačią skalbyklų įrangą. Tam, kad suprasti, kokia yra tinkamiausia įranga savitarnos skalbykloms, aptarsime priežastis, dėl kurių potencialūs klientai ateis į tokias skalbyklas.

Pirma priežastis. Kadangi buitinėse skalbimo mašinose dėl jų ribotos talpos neįmanoma išskalbti didelių daiktų, savitarnos skalbykla galėtų pasiūlyti didesnės talpos skalbimo ir džiovinimo mašinas. Galimos didesnių skalbimo mašinų talpos būtų 14 kg, 18kg ar 27 kg, o džiovinimo mašinų – 14 kg, 16 kg, 23 kg, 25 kg ir 34 kg. 

Antra priežastis. Niekas nenori skirti daug laiko buitinių reikalų tvarkymui, ir skalbimas nėra išimtis. Jeigu skalbti namuose tenka 4-5 kartus per savaitę, kodėl neišskalbus visų tų skalbinių vienu kartu? Savitarnos skalbykloje turėtų būti sumontuota daugiau įrangos, negu namuose, ir tai turėtų būt profesionali skalbimo ir džiovinimo įranga. Tokiu atveju vienu metu būtų galima išskalbti daug skalbinių, o skalbimo bei džiovinimo ciklai truktų žymiai trumpiau, negu naudojant buitinę techniką.

Trečia priežastis. Skalbinių džiovinimas namuose, ypač žiemos laokotarpiu, yra didelė problema. Jeigu savitarnos skalbykloje yra sumontuotos didelės talpos džiovinimo mašinos, džiovinimas trunka labai trumpai (15-25 min.) Todėl savitarnos skalbyklos turėtų turėti didelės talpos džiovinimo mašinų.

Dėl aukščiau išdėstytų priežasčių tampa aišku, į kokią skalbyklos įrangą turėtų orientuotis investuotojai, planuojantys įsigyti savitarnos skalbyklų įrangą. Todėl šioje rubrikoje pateikiamas platus parduodamos skalbyklų įrangos (profesionalių skalbimo mašinų bei džiovinimo mašinų) spektras, tinkantis savitarnos skalbykloms.

Aišku, kad kiekvienu konkrečiu atveju gali atsirasti porekis ieškoti specifinių skalbimo bei džiovinimo įrangos sprendimų (kai yra riboti energijos galingumai, nėra reikalingo skersmens ventiliacijos kanalų ir pan.), bet išvystyta skalbyklų įrangos pramonė užtikrina, kad kiekvienai specifinei situacijai įranga skalbykloms bus surasta. 

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.

Naujos kartos mažas Alliance Laundry Systems (ALS) kompanijos skalbimo mašinas (serija NF3J)  mažomis galima pavadinti tik sąlyginai, nes jos yra didesnės už savo pirmtakes. Ankstesnių mažų ALS skalbimo mašinų talpa buvo 8 kg, o naujų - 10 kg. Skirtingai nuo buitinių skalbimo mašinų, ALS gaminamos mažos skalbimo mašinos yra profesionalios ir skirtos skalbyklų pramonei. Todėl jų dalys pagamintos žymiai ilgesniam eksploatacijos laikotarpiui ir yra patvaresnės. Mažos skalbimo mašinos plačiai naudojamos „Speed Queen“ savitarnos skalbyklose, tačiau jų panaudojimas neapsiriboja tik savitarnos skalbyklomis – jos labai gerai tinka ir kitoms skalbykloms: mažos skalbimo mašinos intensyviai naudojamos ir stacionariose skalbyklose, o taip pat jos pukiai pasiteisina skalbimui viešbučiuose, vaikų darželiuose, bendrabučiuose ir pan.

 

Naujos kartos mažos skalbimo mašinos yra labai ekonomiškos ir kartu skalbimas jomis yra labai kokybiškas, kadangi toks rezultatas yra ilgos ALS gamintojų patirties, projektuotojų inovacijų ir ilgamečio kruopštaus darbo sintezė.

Mažos skalbimo mašinos patogios tuo, kad skalbiamus didelius įvairių spalvų drabužių kiekius galima paskirstyti į kelias mašinas arba, esant reikalui, skalbti skirtingose temperatūrose.

Dar vienas mažų skalbimo mašinų privalumas yra gana maži jų gabaritai, kas suteikia jų pirkėjams galimybę jas lanksčiai komponuoti įvairių formų patalpose (didelių gabaritų skalbimo mašinoms reikia taisyklingesnės formos patalpų).

Apibendrinant aukščiau išdėstytą informaciją, matome, kad įranga skalbykloms (neišskiriant savitarnos skalbyklų) turi būti formuojama ir iš mažų skalbimo mašinų, turinčių visą eilę jų panaudojimo privalumų.

 

10 kg talpos skalbimo mašinų pagrindinės charakteristikos:

Matmenys: aukštis – 1126 mm, plotis 683 mm, gylis – 704 mm; 

Cilindro tūris: 96,8 l;

Cilindro medžiaga: nerūdijantis plienas;

Gręžimo greitis – 1200 aps./min. Tai užtikrina maksimalų drėgmės šalinimą, kas sutrumpina skalbinių džiovinimo laiką ;

Durelių tipas: permatomos;

Valdymas: Quantum Gold.

Kiti parametrai:

Mokėjimas: monetomis, elektroninėmis kortelėmis, per centrinio mokėjimo įrenginį;

Spalva: balta arba plieno;

Vandens išpylimas: siurbliu arba natūraliu nutekėjimu;

Vandens sąnaudos vienam skalbimo ciklui 44 litrai;

Naudojamas elektros galingumas: 4,8 kW;

Skalbimo režimai: 6 programos, skirtos įvairiems (medvilnei, vilnai, sintetikai) įvairių spalvų audiniams; temperatūros skalė nuo 30◦ iki  90◦). 

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.

Kadangi pagrindinį dėmesį čia skiriame „Speed Queen“ savitarnos skalbykloms, visų pirma aptarsime, kodėl jose svarbu turėti dideles skalbimo mašinas.

Savitarnos skalbyklų klientai skalbiasi ne namuose todėl, kad namuose nėra tokių skalbinių tvarkymo galimybių, kaip savitarnos skalbykloje. Vienas svarbiausių skirtumų yra tai, kad namuose buitine skalbimo mašina neįmanoma išskalbti didelių daiktų – dvigulių antklodžių, didelių pledų, čiužinių užvalkalų, didelių pagalvių ir pan. Pastarieji daiktai arba buvo skalbiami labai retai, arba buvo atiduodami į chemines valyklas. Didelės skalbimo mašinos (pradedant 14 kg talpa ir baigiant 27 kg talpa), kurios naudojamos savitarnos skalbyklose, lengvai išsprendžia didelių daiktų skalbimo klausimus. Be to, didelių daiktų tvarkymas savitarnos skalbykloje yra žymiai pigesnis, negu jų tvarkymas cheminėje valykloje. Todėl didelių skalbimo mašinų buvimas savitarnos skalbyklose didina pastarųjų patrauklumą klientams ir tuo pačiu – naudą investuotojams.

Aišku, didelės skalbimo mašinos dėl savo didelių gabaritų (išmatavimų) kelia papildomus reikalavimus skalbyklų patalpoms ir energijos galingumams, bet tai yra išsprendžiama problema.

Pramoninės skalbimo mašinos

„Speed Queen“ savitarnos skalbyklose naudojamų didelių skalbimo mašinų talpa siekia 27 kg, bet Alliance Laundry Systems prekinio ženklo „Speed Queen“ gaminamų profesionalių didelių skalbimo mašinų talpa siekia 45 kg. Todėl šios mašinos gali būti plačiai naudojamos skalbyklų pramonei, įskaitant stacionarias skalbyklas ar viešbučių skalbyklas.

Didelės skalbimo mašinos naudojamos ne tik didelių daiktų skalbimui, bet ir didelio kiekio skalbinių skalbimui. Skalbiant didelius skalbinių kiekius tinkamiausia skalbti vienodo tipo skalbinius, pavyzdžiui, patalynę. Kita vertus, skalbiant neaukštoje temperatūroje, vienu metu galima skalbti ir įvairių spalvų skalbinius, pavyzdžiui, didelius drabužių kiekius.

Renkantis įrangą skalbykloms svarbus komplektuojamos įrangos balansas, t.y. įvairių talpų skalbimo mašinos, kurios leistų skalbyklų klientams lanksčiai paskirstyti skalbinius į skalbimo mašinas, kad galima būtų skalbti didelius daiktus, įvairių spalvų skalbinius bei pagal poreikį naudoti įvairią skalbimo temperatūrą.

 

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis čia


 Pagalba projektuojant skalbyklą, pagalba pasirenkant įrangą, pasirenkamų skalbyklos vietų vertinimas, konsultavimas savitarnos skalbyklų veiklos klausimais.

Speed Queen savitarnos skalbyklų įrengimo paslaugos


Mes tiekiame atsargines dalis visai įrangai, kurią parduodame, o taip pat jau veikiantiems rinkoje Alliance Laundry Systems (ALS) bei specifiškai Speed Queen (SQ) prekinio ženklo mašinų modeliams.

Atsarginių skalbimo įrangos dalių tiekimas