SPEED QUEEN SKALBYKLŲ KONCEPCIJA

VEIKLA IR PRIVALUMAI

Tarptautinis savitarnos skalbyklų tinklas „Speed Queen“ — Nr. 1 savitarnos skalbyklų rinkoje pasaulyje

Geriausių pramoninės skalbyklų įrangos gamintojų bendrai, o tuo pačiu ir skalbyklių gamintojų tarpe, pasaulyje stipriai išsiskiria kompanija Alliance Laundry Systems (ALS), kuriai priklauso 5 žinomi prekiniai ženklai – Speed Queen, UniMac, Primus, Huebsch ir IPSO. Nors visų minėtų prekinių ženklų įranga apima įvairios paskirties džiovinimo ir skalbimo mašinas, vis tik skirtingi prekiniai ženklai turi savo specifines sritis, kuriose jų privalumai akivaizdūs. Pavyzdžiui, Speed Queen skalbimo ir džiovinimo mašinos užima vienareikšmiškai pirmą vietą savitarnos skalbyklų įrangos rinkoje dėl savo patikimumo, kuris buvo puoselėjamas per daugiau nei 100 šio prekinio ženklo gyvavimo metų; UniMac įranga yra labai gerai užsirekomendavusi stacionarių skalbyklų įrangos rinkoje.

Speed Queen yra žymiausias savitarnos skalbyklų prekės ženklas pasaulyje. Speed Queen džiovyklių ir skalbyklių gamintojai yra pasišventę ir turi resursus tam, kad pasiūlyti investuotojams visiškai paruoštą sprendimą, užtikrinantį daugiau skalbyklų įrangos bei daugiau paslaugų ir pagalbos už bet kurį kitą tiekėją pasaulio skalbyklų įrangos rinkoje.

Aukščiausias šio prekinio ženklo patikimumas ir pajėgumai, išvystyti dėka plačiausio pasaulyje dalyvavimo savitarnos skalbyklų veikloje, sukūrė verslo modelį, kurio pagrindiniai privalumai yra didelis pelningumas, praktikoje įrodyta sėkmė bei atsparumas recesijai.

Kadangi Speed Queen įranga pasiteisino daugelyje veikiančių savitarnos skalbyklų įvairiose pasaulio šalyse, ALS, pasinaudodama minėtos įrangos privalumais, nusprendė sukurti pirmąjį pasaulyje prekinio ženklo Speed Queen savitarnos skalbyklų tinklą. Artimiausių metu, pavyzdžiui, Europoje su investuotojų pagalba atidarytų skalbyklų skaičius pasieks 1500 Speed Queen skalbyklų, kurios veiks savitarnos principu. Todėl Speed Queen investuotojams ir verslininkams Europoje siūlo galimybę pasinaudoti savo savitarnos skalbyklų verslo koncepcija. Šios koncepcijos pagrindu ir kuriamas tarptautinis Speed Queen savitarnos skalbyklų tinklas. Koncepcijos esmė – išbaigtas savitarnos skalbyklų dizaino ir veiklos modelis.

Nuo pradžios iki pabaigos Speed Queen savitarnos skalbyklų koncepcija suteikia pagalbą kiekviename jos diegimo žingsnyje – pradedant nuo teisingos skalbyklos vietos pasirinkimo, patalpų dizaino, reikiamos įrangos pasirinkimo, efektyvaus galingo Speed Queen prekės ženklo panaudojimo, vietinių rinkodaros šablonų pateikimo, praktiškų administracinių ir finansinių procedūrų pasiūlymo, formų ir ataskaitų pavyzdžių – šios unikalios išbaigtos verslo kūrimo galimybės, į kurią negalėtų būti lengviau investuoti.

Remiama didžiausios pasaulyje skalbimo įrangos kompanijos – Alliance Laundry Systems

Prekinis ženklas Speed Queen yra Alliance Laundry Systems (ALS) – didžiausios pasaulio pramoninės skalbimo įrangos kompanijos - dalis. Kartu su produktų ir paslaugų teikimu savitarnos skalbyklų rinkai, kompanija taip pat yra skalbyklų įrengimo įvairiuose pastatuose rinkos lyderis, aptarnaujantis didžiausias viešbučių grandines ir slaugos institucijas. Taigi, ALS yra įrangos, skirtos visai su skalbimo veikla susijusiai pramonei, gamintojas.

Būdama rinkos lydere ir turėdama daugiau nei 100 metų patirties skalbimo rinkoje, kompanija Alliance Laundry Systems disponuoja resursais, kurie užtikrina neprilygstamą paramą Speed Queen tinklo vystymui. Tai apima nuolatines investicijas į naujų produktų kūrimą, gamybinius pajėgumus, aukščiausios kvalifikacijos mokslinių tyrimų ir plėtros (R&D) komandą, nuosavą finansavimą, skalbyklų dizaino paslaugas, unikalią testavimo laboratoriją, pirmaujančius savo srities mokymus ir geriausią savo srities klientų aptarnavimo programą.

Visais klausimais dėl džiovyklių, skalbyklių gamintojų, mūsų paslaugų ir kitos skalbyklų įrangos prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.