Kieto tvirtinimo skalbimo-gręžimo mašinos

100-metė Alliance Laundry Systems/Speed Queen įrangos gamybos patirtis leidžia kompanijai būti priešakinėse industrijos pozicijose.

Speed Queen skalbyklų įranga skirta išskirtinai komercinei veiklai. Per ilgus metus šis prekės ženklas įrodė galintis išspręsti bet kokius komercinėms skalbykloms iškylančius iššūkius. Speed Queen nesitaiko su jokiais kompromisais dėl profesionalios įrangos darbo. Ir niekas nepralenkė kompanijos įrangos patikimumo bei efektyvumo srityse. Speed Queen pasišventimas kokybei yra tokio paties lygio, kaip kompanijos pasišventimas sėkmei. Pasitikėjimas savo profesionaliais produktais leidžia kompanijai suteikti neprilygstamą industrijoje 10 metų garantiją. Kai kurie Speed Queen konkurentai tiki, kad įvilkę buitinę įrangą į tvirtą apvalkalą jie gauna komercinės klasės įrangą. Speed Queen tiki, kad įrangos privalumai yra jos viduje. Kompanijos įranga yra pagaminta išskirtinai pramoninei skalbyklų veiklai. Įrangos gamybai naudojamas JAV plienas, kai tuo tarpu kiti gamintojai naudoja plastmasę. Speed Queen pasaulinio lygio bandymų laboratorija visą laiką bando įrangą žymiai sudėtingesnėse sąlygose, negu įranga dirbs realiose sąlygose. Tokia pozicija įgalina Speed Queen patenkinti visus skalbyklų įrangos pirkėjų poreikius. Todėl Speed Queen įranga skalbykloms yra sėkmę užtikrinantis pasirinkimas.

Neprilygstamas patikimumas – didžiausia industrijoje, 10 metų, garantija

Kompanijai Speed Queen kokybė yra svarbiausia. Tai susiję tiek su mašinų dizainu, tiek su mašinų darbu. Dėl šios priežasties kompanija turi moderniausią (state-of-the-art) įrangos bandymų laboratoriją. Joje skalbimo-gręžimo mašinos pastoviai tobulinamos, siekiant padaryti jas geriausiomis, kokios jos tik gali būti. Tokia nuostata užtikrina tai, kad Speed Queen sukuria efektyvias ir patikimas komercinės kokybės mašinas, kuriomis gali visiškai pasitikėti pirkėjai.

Visi Speed Queen produktai gaminami Ripone, JAV Viskonsino valstijoje. 10 metų garantija yra suteikam šioms įrangos dalims: karkasui, skalbimo mašinos voniai, cilindrui, velenui, tarpinėms ir guoliams bei guolio korpusui.

Tarpinės ir guoliai tai dalys, kurios yra Speed Queen patikimumo įrodymas. Speciali tarpinių konstrukcija sudaro sąlygas beprecedentinei septynių lygių vandens pratekėjimo apsaugai.

Kiti serijos SC skalbimo-gręžimo mašinų privalumai:

  • Specialus įrenginys, keičiantis pastovią srovę į kintamą, leidžia sutaupyti 33% daugiau elektros energijos, lyginant su ankstesniais modeliais;

  • Naujas vandens surinkimo įrenginys, 11% sumažinantis vandens sunaudojimą;

  • Didesnis gręžimo greitis, kurio pasekoje reikia trumpiau naudotis džiovinimo mašinomis, nes skalbiniai būna geriau išgręžiami. Trumpėjant džiovinimo laikui, mažėja skalbyklos energijos sąnaudos;

  • Patentuota nuotėkio aptikimo sistema, taupanti vandenį, nes įgalina aptikti lėtą nutekėjimą arba vožtuvų nesandarumą;

  • Tvirtesnis karkasas užtikrina mažesnį mašinos darbo garsą ir silpnesnę vibraciją.

Be to, kiekviena mašina lengvai integruojasi su dauguma mokėjimo ir kredito kortelių mokėjimo sistemų.

Taigi, serijos SC skalbimo-gręžimo mašinos užtikrina lankstų vandens panaudojimą ir didelį gręžimo greitį. Komplektuojant skalbyklos įrangą, tokios mašinos, idealiai derinančios formą ir funkcionalumą, bus jūsų skalbyklos pasididžiavimas. Skalbyklos pelningumą įtakoja daug faktorių, bet, ko gero, pagrindinis  skalbyklos veiklos sėkmę įtakojantis faktorius yra naudojamos skalbimo-gręžimo mašinos. Šios mašinos dėl savo matmenų ir greičio traukia klientų dėmesį ir neša pelną. Todėl SC serijos skalbimo-gręžimo mašinos yra būtinos skalbykloms, siekiančioms būti pelningomis. Sėkmingi savitarnos skalbyklų savininkai, suprasdami tai, naudoja įvairių dydžių tokias skalbimo-gręžimo mašinas. Ypatingai patvari mašinų konstrukcija ir jų patikimumas garantuoja mašinų pirkėjams ir jų skalbykloms ilgus įrangos darbo metus.

Quantum valdymo sistema

Valdykite savo verslą ir organizuokite jį taip, kaip jūs norite. Nesvarbu, ar jūs norite taikyti skirtingus skalbimo režimų kainas ar jums reikia didesnio gręžimo greičio, jūs patys galite pasirinkti valdymo parametrus. Panaudojant Quantum valdymo sistemą, lengva taip sutvarkyti skalbyklos veiklą, kad ji atitiktų jūsų poreikius. Ši revoliucinė technologija sujungia įrangos valdymą, mašinų programavimą ir skalbyklos veiklą į vieną universalią sistemą. Jūs turėsite galimybę pilnai valdyti savo skalbyklos veiklą, būdami bet kuriame nutolusiame taške, pasinaudodami internetu. Jūs patys galite nuspręsti, kokio valdymo lankstumo jums reikia, o Quantum sistema sudarys galimybę gauti didesnes pajamas, sumažinti komunalines išlaidas ir geriau aptarnauti klientus.

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.

pdf Skalbimo - gręžimo mašinos, serija SC, specifikacija.