Dvigubos džiovinimo mašinos (būgnai)

Naudokite dvigubą džiovinimo mašinos talpą tame pačiame plote, kuriame telpa vienguba džiovinimo mašina. Be to, dvigubos džiovinimo mašinos pajungimui reikės tik po vieną dujų, elektros ir ventiliacijos jungtį, kas labai palengvina pajungimo darbus.

Dvigubos džiovinimo mašinos korpuso dizainas užtikrina idealų šildymo, oro srauto ir mašinos būgno sukimosi balansą. Tai reiškia, kad neprarandama energija ir skalbiniai džiovinami maksimaliu efektyvumu. Tokios džiovinimo mašinos yra vienos geriausių džiovinimo įrenginių šakoje. Be to, Speed Queen patentuotas ovalinio cilindro perforavimas sprendžia dažną, labai žalingą problemą, praleisdamas pro save atsitiktinius daiktus, kurie labai gadina džiovinimo būgno valymo lakštus. Statydami dvigubas džiovinimo mašinas savo savitarnos skalbykloje jūs ne tik padidinate aptarnaujamų klientų srautą, bet ir padidinate gaunamo pelno potencialą.

Speed Queen dabar siūlo dvi džiovinimo mašinų linijas: ECO-Liniją ir Klasikinę Liniją. ECO-Linija siūlo SUT30 ir SUT45 modelius. ECO-Linijos modeliai yra mažesnio galingumo ir atitinkamai naudoja mažiau energijos už klasikinės linijos modelius. ECO-Linija yra skirta galutiniams vartotojams, kurie siekia mažiausių sąnaudų savo veikloje.

Savybės:

  • Ašinis oro srautas su sandariais cilindro ratlankiais užtikrina greičiausius ir efektyviausius džiovinimo rezultatus.
  • Dvi džiovinimo kameros, užimančios tokį patį plotą, kaip viena, padeda skalbykloms didinti džiovinimo pajėgumus
  • Didelis lengvai valomas susidarančių pūkų skyrius
  • Mažiau judančių dalių reiškia lengvesnį aptarnavimą ir lėtesnį nusidėvėjimą
  • Aukštos kokybės šildytuvas sąlygoja efektyvų energijos panaudojimą, mažina džiovinimo laiką ir užtikrina patogesnę darbo aplinką.
  • Tik po vieną dujų, elektros ir ventiliacijos jungtį palengvina pajungimo darbus ir perpus atpigina darbus, kurių reikėtų dviejų atskirų džiovinimo mašinų pajungimui.
  • Dvigubos džiovinimo mašinos yra 2x14 kg talpos (elektrinės ir dujinės) arba 2x21 kg tapos (tik dujinės).