Skalbimo-gręžimo mašinos be tvirtinimo (su pakaba)

Profesionalios skalbimo-gręžimo mašinos su pakaba – labai efektyvus sprendimas tiek stacionarioms, tiek savitarnos skalbykloms, kadangi jos yra tokios pat efektyvios, kaip ir tvirtinamos prie grindų skalbimo-gręžimo mašinos, bet gali būti išdėstytos bet kuriose patalpose. Serijos SY skalbimo-gręžimo mašinų modeliai gali būti iki 28 kg. talpos, kas užtikrina didelių patalynės bei drabužių kiekių skalbimą vienu metu.

Praktiškas Speed Queen išradingumas pasireiškia kiekviename ypač tvirtos pakabos colyje ir nerūdijančio plieno konstrukcijoje. Tokios mašinos yra skalbyklų įranga šiuolaikiniam pasauliui. Galingas skalbimo-gręžimo mašinos darbas dažnai reikalauja jos fiksavimo prie grindų. SY serijos pramoninės skalbimo-gręžimo mašinos su tvirta pakaba pateikia alternatyvą specializuotiems sprendimams tokiems, pavyzdžiui, kaip pastatų antras aukštas, kur kieto tvirtinimo skalbimo-gręžimo mašinos dėl didelės vibracijos negali būti naudojamos (įprastose patalpose serija SY pakeičiama SC serijos mašinomis). Ypatingai tvirta pakaba gesina vibraciją be papildomų tvirtinimų, o nerūdijančio plieno konstrukcija apsaugo mašiną nuo korozijos normalios eksploatacijos sąlygomis. Didelis gręžimo greitis žymiai sutrumpina džiovinimo laiką ir komunalines išlaidas, kas užtikrina efektyvų klientų srautą savitarnos skalbykoje.

Pagrindinės Alliance Laundry Systems skalbimo-gręžimo mašinų su pakaba savybės:

1. Didelis gręžimo greitis.

400 G-Force gręžimo greitis ženkliai sutrumpina džiovinimo laiką ir padidina džiovinimo mašinų pralaidumą. Kartu trumpėja bendras skalbimo-džiovinimo ciklo laikas.

2. Inverterinis motoras. 

Jo greitis  priklauso nuo skalbinių svorio ir tokiu būdu galima skalbti įvairių audinių skalbinius, jų nepažeidžiant.

3. Nerūdijančio plieno konstrukcija.

Mašinos dalys - priekis, viršus ir sustiprintos šoninės panelės, o taip pat vidinis būgnas - yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, ko dažnai neturi kiti gamintojai. 

4. Mašinos viršuje esantis skalbimo priemonių rezervuaras. 

Jis palengvina prieinamumą ir mašinos naudojimą.

5. Plačiai atsidarančios durys.

Jos palengvina mašinos pakrovimą ir iškrovimą

6. Lengvas pajungimas 

Galingi profesionalios įrangos amortizatoriai palengvina ir pagreitina pajungimą (kadangi nereikia tvirtinti mašinos prie grindų) ir įgalina pradėti mašinos eksploataciją tą pačią dieną.

Dėl to, kad profesionalių skalbimo-gręžimo mašinų su pakaba valdymo sistema leidžia nustatyti net 99 skalbimo programas, jos yra labai naudinga įranga skalbykloms bei pramoninei paskirčiai. Universalios ir paprastai nustatomos, pritaikytinos įvairioms reikmėms skalbimo programos padeda vadybininkams organizuoti skalbimo procesą taip, kad skalbykloms būtų lengva susitvarkyti su skalbinių kiekiais ir atsižvelgti į specifinių audinių skalbinių skalbimą. Mašinų pirkėjai gali lengvai sekti kiekvieną skalbimo proceso fazę ir keisti programos duomenis bei parametrus kad išgauti maksimalų skalbimo efektyvumą. Rezultatas? Jūsų skalbykla gauna geriausią įmanomą priežiūrą, nes operatoriai turi visišką skalbimo ciklo kontrolę. 

pdf Skalbimo - gręžimo mašinos su pakaba, serija SY, specifikacija

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.