ĮRANGA SKALBYKLOMS: VIEŠBUTYJE, RESTORANE, DARŽELYJE, LIGONINĖJE...

Nors mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas “Speed Queen” savitarnos skalbyklų tinklo plėtrai, mes suprantame, kad tam, kad teikti mažesnio masto savitarnos skalbimo ir džiovinimo paslaugas nebūtina įrenginėti komercinę savitarnos skalbyklą – pakanka sumontuoti ir paleisti 2-3 mažas skalbimo ir džiovinimo mašinas. Todėl, esant poreikiui, mes siūlome įvairioms organizacijoms įsigyti savitarnai skirtas Alliance Laundry Systems/Speed Queen mažas skalbimo ir džiovinimo mašinas

Minėtas formatas tinka gana plačiam veiklų ratui. Labai dažnai nedideli viešbučiai ar moteliai  savo svečiams siūlo savitarnos skalbimo/džiovinimo paslaugas. Tokiais atvejais viešbutyje ar motelyje pastatomos kelios mažos skalbimo ir džiovinimo mašinos ir taip viešbučio klientai gauna labai patogią paslaugą.

Tokiu pat būdu kelios mažos skalbimo ir džiovinimo mašinos gali būti pastatomos ligoninėse ir globos namuose, kurių pacientai gali naudotis skalbimo ar džiovinimo savitarnos paslauga. Šis modelis taip pat sėkmingai tiktų senelių namams, pensionatams ir pan

Nors pas mus kol kas kariuomenėje toks skalbimo/džiovinimo paslaugos modelis beveik netaikomas, mažų skalbimo bei džiovinimo mašinų, skirtų savitarnai, sumontavimas kareivinėse išspręstų tarnaujančių kariuomenėje šauktinių skalbimo ir džiovinimo poreikių klausimą. 

Skalbimo ir džiovinimo savitarnos paslauga labai aktuali kaimo turizmui. Paprastai kaimo turizmo sodybose poilsiautojai praleidžia savaitę ar daugiau, todėl skalbimo/džiovinimo paslaugos galimybė tampa svarbiu faktoriumi, renkantis vietą kaimo turizmui.  

Yra daug veiklų, kuriose skalbimo/džiovinimo įranga naudojama ne paslaugai teikti, o savo veiklos reikmėms. Tai pasakytina apie restoranus, kavines, barus, kepyklas bei vaikų darželius. Darželiams reikia skalbti patalynę, virtuvėje naudojamus daiktus, o restoranams, kavinėms ar barams – staltieses, servetėles, rankšluosčius, darbuotojų rūbus, virtuvėje naudojamus daiktus. Visais minėtais atvejais labai praverčia mažos skalbimo bei džiovinimo mašinos.

Kiek rečiau, bet drabužių parduotuvėms reikia kartais skalbti drabužius, kuriuos dažnai matuojasi potencialūs pirkėjai ir kurie neretai praranda prekinę išvaizdą. Be to, parduotuvių personalas dažnai dėvi savo „uniformas“, kurios taip pat reikalauja priežiūros. Turint parduotuvėje mažų gabaritų skalbimo ir džiovinimo techniką drabužių švaros klausimas lengvai sprendžiamas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad mažos skalbimo ir džiovinimo mašinos gali būti plačiai naudojamos tiek paslaugoms teikti (viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, ligoninėse, senelių namuose, pensionatuose, prieglaudose, globos namuose), tiek nuosavoms skalbimo/džiovinimo reikmėms (restoranuose, kavinėse, baruose, kepyklose, parduotuvėse, darželiuose).

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.