Skalbimo mašinų dalys


Mes tiekiame atsargines dalis visai įrangai, kurią parduodame, o taip pat jau veikiantiems rinkoje Alliance Laundry Systems (ALS) bei specifiškai Speed Queen (SQ) prekinio ženklo mašinų modeliams.

Atsarginių skalbimo įrangos dalių tiekimas

Kokia patikima bebūtų skalbyklų technika, laikui bėgant įranga sensta ir tiek skalbimo mašinų dalys, tiek džiovinimo mašinų dalys galiausiai pakeičiamos. Mes tiekiame skalbimo mašinų bei džiovinimo mašinų detales ir komponentus visai skalbyklų įrangai, kurią parduodame, o taip pat jau veikiantiems rinkoje Alliance Laundry Systems (ALS) bei specifiškai “Speed Queen” (SQ) prekinio ženklo mašinų modeliams.

Mūsų tiekiamos atsarginės dalys tinka tokiems modeliams: 
Įvairių konfigūracijų ALS serijos NF3J skalbimo mašinoms (talpa 10 kg)
Įvairių konfigūracijų ALS serijos NDE džiovinimo mašinoms (talpa 8 kg)
Įvairių konfigūracijų ALS serijos ND3 džiovinimo mašinoms (talpa 8 kg)
Įvairių konfigūracijų ALS serijos NDG džiovinimo mašinoms (talpa 8 kg)
Įvairių konfigūracijų ALS serijos NSE dviguboms džiovinimo mašinoms (talpa 8 kg + 8 kg)
Įvairių konfigūracijų ALS serijos NSG dviguboms džiovinimo mašinoms (talpa 8 kg +8 kg)
Įvairių konfigūracijų ALS serijos NT dviguboms skalbimo/džiovinimo mašinoms (talpa 10 kg + 8 kg)

Įvairių konfigūracijų SQ serijos SC skalbimo-gręžimo mašinoms (talpa nuo 9 kg iki 45 kg)

Įvairių konfigūracijų SQ serijos SY skalbimo-gręžimo mašinoms (talpa nuo 6,5 kg iki 28 kg)
Įvairių konfigūracijų SQ serijos SUT dvigubiems džiovinimo būgnams (talpa 2x14 kg ir 2x21 kg)

Įvairių konfigūracijų SQ serijos SU džiovinimo būgnams (talpa nuo 11 kg iki 91 kg)

 Reikia pažymėti, kad lyginant skalbimo ir džiovinimo įrangą, skalbimo mašinų dalys nusidėvi anksčiau, nes pats skalbimo mašinos mechanizmas yra sudėtingesnis, o jo komponentai tarpusavyje pastoviai sąveikauja. Todėl dažniausiai nusidėvinčios skalbimo mašinų detalės yra perkamos didesniais kiekiais ir gali būti pakeistos greičiau. 

Nors parduodame ALS pagamintoms mašinoms skirtas dalis, kai kurios skalbimo mašinų detalės gali tikti ir kitų gamintojų skalbimo mašinoms. Todėl, kai reikia įsigyti  kitų pramoninių skalbimo mašinų dalis, siūlome pasitikrinti, ar neturime tinkančių analogų.

Be to, siūlome įsigyti įvairius skalbimo ir džiovinimo mašinų priedus (skystų skalbimo priemonių dozatorius, skalbyklų paslaugų apmokėjimo įrenginius ir susijusius priedus, žetonus, metalinius rėmus-pakylas skalbimo mašinoms ir kt.). Pristatymo terminai priklauso nuo klientų poreikių bei prekių buvimo/nebuvimo sandėlyje.

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ (LiP) kontaktais arba užklausos forma, kadangi LiP yra oficialus ALS įrangos tiekėjas Baltijos šalims.