Pagalba projektuojant „Speed Queen“ skalbyklą

 Jeigu jūs nusprendėte tapti Alliance Laundry Systems „Speed Queen“ prekinio ženklo savitarnos skalbyklų koncepcijos dalimi ir turėti savo „Speed Queen“ savitarnos skalbyklą bei ieškote patarimo, mes galime jums padėti. Skalbyklos įrengimas reikalauja specifinių žinių ir apima kelis etapus. Turėdami reikalingą patirtį, teikiame tokias skalbyklų įrengimo paslaugas:

 1. Padedame įvertinti pasirenkamas skalbyklai vietas.
 2. Padedame optimaliai pasirinkti skalbyklos įrangą.
 3. Padedame projektuojant skalbyklą.
 4. Padedame įgyvendinant skalbyklos projektą.
 5. Konsultuojame savitarnos skalbyklų veiklos klausimais.

Projektuojant skalbyklą teikiamos projektavimo paslaugos.

Jos apima įrangos, baldų bei kitų objektų (mokėjimo automatų, prekybos automatų ir pan.) išdėstymą, skalbyklos plano plokštumoje ir 3D vaizdo pateikimą, o taip pat skalbyklos vizualizaciją. Kitaip sakant, jeigu jūs įrenginėjate “Speed Queen” savitarnos skalbyklą, jūs galiausiai gaunate visus brėžinius, reikalingus ruošiant patalpas skalbyklai.

Labai svarbus savitarnos skalbyklų įrengimo etapas – projektavimas. Skalbyklos projektavimas apima visą eilę komponentų: įrangos išdėstymą, jos pririšimą prie komunalinių tinklų, dizaino klausimus ir kt.. Prieš užsakant skalbyklos įrangą, reikia aiškiai įsivaizduoti, kaip įranga bus išdėstyta skalbyklos patalpoje. Įrangos išdėstymą patalpoje apsprendžia ne tik patalpos forma, bet ir įrangos prijungimo prie komunalinių tinklų bei vėdinimo angų galimybės. Pavyzdžiui, jeigu vėdinimo anga yra prie vienos sienos, tai džiovinimo mašinos efektyviausiai džiovins, jeigu bus arčiausiai šios angos, o ne prie kitos sienos. Taip yra dėl to, kad kuo daugiau alkūnių turės vėdinimo ortakis, tuo blogesnė bus džiovinimo kokybė. Tas pats pasakytina ir apie skalbimo technikos pajungimą prie vandens bei kanalizacijos įvadų: jeigu minėti įvadai yra nutolę nuo mašinų, tai ir mašinų pajungimas, ir jų eksploatacija gali pareikalauti daugiau išaidų bei mažinti jų darbo efektyvumą.

Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytus aspektus, yra ruošiamas savitarnos skalbyklos projektas, kuris apima įrangos, baldų bei kitų skalbyklos objektų (mokėjimo automatų, prekybos automatų ir pan.) išdėstymą patalpos plokštumoje, o taip pat skalbyklos 3D vaizdo pateikimą. Be to, „Speed Queen“ skalbyklų savininkams pateikiama skalbyklos vizualizacija, kurioje matoma, kaip realiai atrodys skalbykla su visais jos elemetais. Kitaip sakant, jeigu jūs nusprendėte įrengti “Speed Queen” savitarnos skalbyklą, jūs gaunate visus brėžinius bei vaizdinę medžiagą, reikalingus ruošiant patalpas skalbyklai.

Pasirenkamų skalbyklų vietų vertinimas

Savitarnos skalbyklų įrengimui reikalinga gera vieta, kuri, galima sakyti,  yra pagrindinis jų sėkmingos veiklos faktorius. Kuo geriau parinkta skalbyklos vieta, tuo mažiau pastangų ir lėšų reikia skirti skalbyklos reklamai ir marketingui, tuo lengviau „atvesti“ klientą į skalbyklą.

Pagrindiniai vertintini skalbyklos vietos parinkimo faktoriai:

 • Matomumas
 • Parkavimas
 • Pasiekiamumas viešuoju transportu
 • Atstumas, kurį klientai turi nešti savo skalbinius iki skalbyklos
 • Aplinka aplink skalbyklą

Pagalba, pasirenkant įrangą

Kai savitarnos skalbyklos vieta ir patalpos yra aiškios, galima nagrinėti technikos komplektavimo klausimus. Bendri principai, išskiriantys „Speed Queen“ savitarnos skalbyklas iš kitų, yra tokie:

Galimybė skalbti didelius daiktus. Todėl skalbykloje būtinai turi būti didelės talpos pramoninės skalbimo mašinos (įranga, technika) ir didelės talpos pramoninės džiovinimo mašinos. 

Galimybė skalbti daug skalbinių vienu metu. Tam skalbykloje turi būti bent 4-5 skalbimo mašinos, iš kurių 1-2 yra didelės galingos skalbimo-gręžimo mašinos su tvirtinimu arba, kai patalpų konstrukcija reikalauja, skalbimo-gręžimo mašinos su pakaba, o likusios - mažos skalbimo mašinos.

Galimybė greitai išskalbti savo skalbinius. Panaudojant paruoštą karštą vandenį, skalbimo ciklas sutrumpinamas iki 35-40 min., kas yra labai patogu, kai laikas turi didelę vertę.

Galimybė greitai išsidžiovinti skalbinius. Didelės galingos džiovinimo mašinos (kartais iki 30 kg talpos) išdžiovina bet kokio audinio skalbinius per labai trumpą laiką.

Įrangos parinkimas skalbyklai priklauso nuo daugelio faktorių:

Pirmas faktorius – patalpų plotas. Jis apsprendžia įrangos kiekį ir struktūrą. Pavyzdžiui, jeigu skalbykloje daug vietos, galima komplektuoti įrangą laisviau, renkantis daugiau mažesnių mašinų. Jeigu skalbykla nedidelė, įrangos struktūra (skalbimo ir džiovinimo mašinų santykis) bei mašinų talpa tampa labai svarbūs. 

Kitas vertintinas  faktorius – turimi energijos šaltiniai. Norint greitai ir efektyviai aptarnauti klientus, reikia turėti atitinkamus, dažnai didelius, energijos galingumus. Turimi energijos galingumai dažnai riboja teisingos skalbyklos įrengimo galimybes. Tokiais atvejais arba didinami turimi galingumai (jei tokia galimybė yra), arba pasirenkama mažiau galinga įranga (kas pailgina teikiamų paslaugų laiką) arba blogiausiu atveju atsisakoma skalbyklos idėjos konkrečioje vietoje.

Idealiu atveju savitarnos skalbykloje turi būti tiek įrangos, kad jos užtektų visiems norintiems pasinaudoti paslauga piko metu. Labai dažnai nutinka, kad klientai ateina į skalbyklą vienu metu (pavyzdžiui, darbo dienos pabaigoje). Jeigu jiems teks ilgai laukti laisvų mašinų, jie ieškos alternatyvų. Todėl priklausomai nuo turimo patalpų ploto, skalbyklos vietos bei energetinių galimybių labai svarbu įvertinti optimalius įrangos poreikius.

Pagalba, įgyvendinant skalbyklos projektą

Skalbyklos projektavimas ant popieriaus ar elektroniniame pavidale yra labai svarbus, bet tam, kad skalbyklą veiktų, projektą reikia įgyvendinti.

Mes padedame ne tik suprojektuoti skalbyklą, bet ir įgyvendinti „Speed Queen“ skalbyklos projektą. Įrengiant „Speed Queen“ skalbyklą, reikia atlikti tokius darbus: 

 1. padaryti patalpų remontą, atsižvelgiant į „Speed Queen“ nustatytus reikalavimus patalpoms;
 2. apipavidalinti skalbyklos patalpas pagal „Speed Queen“ dizaino reikalavimus, nes kiekvienos skalbyklos interjeras, nepriklausomai nuo jos buvimo vietos, turi būti labai panašus į bet kurios esančios Europoje „Speed Queen“ skalbyklos interjerą;
 3. pajungti skalbimo bei džiovinimo įrangą bei įvairius jos priedus (pavyzdžiui, mokėjimo aparatą, skalbimo priemonių dozavimo pompas, vandens šildymo boilerį ir pan.).

Prieš skalbyklos atidarymą atliekamas išsamus skalbyklos įrangos patikrinimas, siekiant išvengti netikėtumų, pradėjus veiklą.

Konsultavimas savitarnos skalbyklų veiklos klausimais

Skalbyklų įrengimas nėra darbo pabaiga. Paleidus skalbyklą į gyvenimą, prasideda kasdienė jos veikla, kurios sėkmė priklauso nuo teisingų sprendimų. Mes siūlome konsultavimo paslaugas ne tik savitarnos skalbyklų įrengimo bei paleidimo klausimais, bet ir jų veiklos organizavimo klausimais.

Aptariamų klausimų spektras gali apimti skalbyklų vietų parinkimą, skalbyklos konfigūracijos parinkimą (kiek kokios įrangos reikia skalbyklos veiklai), skalbyklos  įrangos išdėstymo skalbykloje variantus, skalbyklų reklamos klausimus, įvairius veiklos modelius ir kt.

Įrengiant pilnai automatines savitarnos skalbyklas iškyla papildomos įrangos parinkimo klausimai. Pavyzdžiui, kaip skalbyklos klientai įsigis skalbimo priemones. Šis klausimas gali būti sprendžiamas arba panaudojant pardavimo automatus, arba įrengiant automatinius skalbimo priemonių dozatorius arba diegiant kitus sprendimus.

Dėl paslaugų ir prekių prašome kreiptis „Levinsonas ir partneriai“ kontaktais arba užklausos forma.